Omuz Şalları

Omuz şalları, yünlü, polyester, koton ve akrilik kumaşlardan üretilir. Tercih sebebine göre omuz şal modelleri değişkenlik gösterebilir. Abiye omuz şalları; işlemler, boncuk, dantel ve tüle sahip olan modellerdir. Hazır omuz şalları arasında yer alan, desenli şallar ve düze şallar her türlü kıyafet ile kombin yapılabilir. Omuz şalı, panço olarak da tercih edilen bir modele sahiptir. Çoğunlukla ince yapıya sahip olan panço şal, triko kumaştan da üretilir.

Fattal Tekstil omuz şalları kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Kalitesi sayesinde kullanıcılarına uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım keyfini yaşatmaktadır. Garantili bir şekilde hizmet veren firma hizmetlerinin her zaman arkasındadır. Kullanıcılarının herhangi bir sorun yaşama durumunda yanlarında olarak sorunu en kısa süre içerisinde çözmektedir.

Fattal Tekstil Omuz Şalları

Kaliteli, şık, rahat, modern ve kullanışlı omuz şalları bulmak ne yazık ki pek kolay değildir. Ancak Fattal Tekstil firmasının omuz şalları bu özelliklerin tümünü bir arada sunmaktadır. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olan omuz şalları şıklığı ile de ön plana çıkmaktadır. Firma, modayı her zaman yakından takip ederek her zevke özel olarak ürünlerini tasarlamaktadır.

Fattal Tekstil omuz şallarını isterseniz panço gibi kullanabilir isterseniz atkı gibi boynunuza dolayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu şalları istediğiniz modelde kullanmanız mümkün. Kalın omuz şallarını tercih ederek de soğuktan etkili bir şekilde korunabilirsiniz.

Hem Pratik Hem Şık Omuz Şalları

Fattal Tekstil firmasında farklı konseptlerde oluşturulan kombinleri tamamlayabilecek zengin renk ve doku yelpazesi ile sunulan omuz şalları bulunmaktadır. Özel dokusu sayesinde kolay bir şekilde yıkanıp kısa sürede kurutulabilen ve bu avantajları sayesinde kadınlara vakit kazandıran aksesuarlar olan omuz şalları, farklı boyutlara sahip seçenekleri ile atkı ya da şal olarak kullanılabilen ürünler olarak da ön plana çıkıyor.

Aralarında etek kısmı püsküllü, yaka kısmı tüylü olan modellerin de yer bulduğu omuz şalı modelleri, spor ya da klasik fark etmeksizin pek çok tarzda ortaya çıkarılan kombinler ile rahatlıkla uyumlu bir bütün oluşturabilecek aksesuarlar olarak beğenilerinize sunulmaktadır.

Translate »